Hakkımızda

Nediy10.com  Sen nediyon ?

Nediy10.com 2018 yılında bir gurup internet gönüllüsü tarafından hayata geçirilen çevrimiçi bir  projedir. Güncel haberler ve bilgiler hakkında çeşitli mecralarda kimlerin ne dediğini bir araya getirir. Her gün karşımıza çıkan binlerce onbinlerce haber ve bilgi hakkında tanıdığınız kişilerin görüşlerini bir araya getirir, kişilerin aynı şekilde kendi görüşlerini paylaşabilmesi ve diğer görüşler hakkında yorum yapabilmesini sağlayan bir altyapı sunar.

Siz de güncel haberleri takip etmek, sadece ana gündem maddeleri değil heryerde kolayca ulaşamayacağınız ama ilginç haberleri de izlemek isterseniz. Bu konularda tanınmış kişiler ne yorum yapmış ne düşünüyor öğrenmek ve siz de yorum yapmak isterseniz sitemize bekleriz.

nediy10.com, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na uygun olarak yayınını sürdürmektedir. nediy10.com’da yazılan tüm içerikler, tarafımızca ve editörlerimizce yazılmış olup tümü özgün içeriklerdir. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kopyalanan, yayımlanan yazılar hakkında yasal işlem başlatılmaktadır.