CEM YILMAZ KARAKOMİK FİLMLER FRAGMAN – KAÇAMAK – 2 ARADA

 CEM YILMAZ KARAKOMİK FİLMLER FRAGMAN – KAÇAMAK – 2 ARADA

Cem Yılmaz nerdeyse vizyona giriş tarihinden nerdeyse 1 yıl önce duyurularını yapmaya başladığı filmleri için fragmanlarını bugün yayınladı.

Şanışer – Susamam , Ezhel – Olay kliplerinin aynı anda yayınlandığı gecenin ardında bu sefer de Cem Yılmaz’dan trending listesini alt üst edecek film fragmanları geldi. Daha 1 gün önce youtube milyon milyon hatta 10 milyon gösterim alan yeni videolar ile tanışırken . Cem Yılmaz yine sosyal medyayı fragmanları ile zorlayacak gibi duruyor.

Bu sefer resmen, Cem Yılmaz iki film birden diyor. Kara Komik Filmler ikilemesinin ilk filmi KAÇAMAK. Bir grup arkadaş kaçamak yapmak için uzak ülkelerden birinde bir kaç günlüğüne geziye çıkarlar. Kimisi karısına bayi toplantısına gidiyorum der, kimisi spa’da olduğunu söyler. İlk başta tabi ki her şey yolunda gider, ta ki uzaylılar gelene kadar. Bir de gramı 27 milyon dolar olan kaya parçacığını da unutmamak gerek. Film son Cem Yılmaz filmleri havasında geçecek gibi duruyor. “Ali baba ve yedi cüceler” ve V216 karışımı olarak de düşünülebilir. İlk dönem Cem Yılmaz filmlerini aratacak mı yine izledikten sonra göreceğiz. Film diğer kardeşi ile birlikte 18 Ekim’de sinemalarda olacak.

2 Arada filmi ise arabalı vapur çalışanının biraz duygulara hitap eden hikayesi gibi duruyor. Her iki filmin de sponsoru Arçelik olmuş. Filmlere tek bilet alınıp ikisi birden seyredilecek gibi duruyor.

İkileme 2020 yılı içerisinde üçlemeye dönecek gibi duruyor. Emanet adında üçüncü bir film de bu seriye eklenmesi gündemde. Serinin devamı gelir mi ? Bundan sonra Cem Yılmaz tüm filmlerini Kara Komik Filmler olarak mı devam eder bilinmez. İzleyip göreceğiz.

Her iki filmin yazarı ve yönetmeni Cem Yılmaz . Cem Yılmaz Kaçamak ve 2 Arada filmlerinin her ikisinde de abisi Can Yılmaz’ı da oynatmış.

Cem Yılmaz için artık kendi işinde Sezen Aksu oldu diyebiliriz. Artık kendisi için filmler çekmekte. İzleyici kaygısı tabi ki var ama o kadar da önemli değilmiş gibi davranabilme lüksüne de sahip olduğunu ve bu lüksü yaşadığını bizlere hissettiriyor. Amaaan gelmezseniz gelmeyin filmime der gibi küstah bir havası yok tabi ki ama gelmezlerse filmine ne yaparım ölürüm biterim de demiyor bir yandan. Bu şekilde de kendi zevkine hitap eden gerçekten sadece insanların beklediği gibi belki sadece çene kaslarımızı ağrıtacak filmler de artık Cem Yılmaz’dan beklememeliyiz.

Kaçamak filminin oyuncuları şöyle :

Cem Yilmaz
Nilperi Sahinkaya
Necip Memili
Zafer Algöz
Özkan Ugur
Can Yilmaz

2 Arada filminin oyuncu kadrosu ise şöyle :

Cem Yilmaz
Nilperi Sahinkaya
Cemre Ebuzziya
Ozan Güven
Necip Memili
Uraz Kaygilaroglu
Zafer Algöz
Umut Kurt
Özkan Ugur
Can Yilmaz Can Yilmaz
Cem Davran
Gürkan Deniz Akhanli
Kuntay Kumbur
Sami Hamidi
Sirincan Çakiroglu

İşte Cem Yılmaz Kara Komik Filmler ikilemesinden KAÇAMAK filminin fragmanı

 

 

İşte Cem Yılmaz Kara Komik Filmler ikilemesinden 2 ARADA ‘ın fragmanı